061-32223712 ، 061-32224693
منو
Dorabianie Uszczelek Pod Głowice

Dorabianie Uszczelek Pod Głowice

Uszczelki wycinamy także z gumy, papieru, vitonu, korka, fibry, mikrogumy, filcu, teflonu, tektury (także termoizolacyjnej), PTFE, pianki, skóry, silikonu. Uszczelki filcowe to odpowiednia oferta Termoizolacje i artykuły do uszczelnień Kiedy nie pragniemy, aby na złączeniach rury nam przeciekały, albo pragniemy mieć pewność, że wszystko w czym znajdują się ciecze będzie dostatecznie szczelne, to bez wątpienia powinniśmy popatrzeć na uszczelki spiralne.

Szeroki asortyment jesli chodzi uszczelki czy pierścienie uszczelniające pozwala wybrać towar, który spełni oczekiwania każdego i będzie mu służył przez długie lata. Na uszczelki stosuje się filc techniczny biały, który w zależności od stopnia sprasowania posiada: ciężar właściwy 0,15÷0,36 kG/dcm3, wytrzymałość na rozciąganie11÷35 kG/cm2. Korkowe uszczelki powstają z płyt będących połączeniem drobnoziarnistego granulatu korkowego z elastomerem NBR.

Oferujemy rówinież uszczelki standardowe lub nietypowe dowolnym rozmiarze i grubości, które mogą pracować w różnych ciśnieniach i w każdych mediach pod specjalne zamówienie klienta. Dzięki zastosowaniu nowych technologii i międzynarodowym certyfikatom jakościowym Temac dostarcza swoje produkty n. p. do przedsiębiorstw grupy Unipetrol (przedsiębiorstwo należące do grupy Orlen), Slovnaft, Shell, Volkswagen Group i Daewoo Avia. Jeżeli nie posiadają Państwo takich plików można też do nas dostarczyć rysunki techniczne, szkice odręczne, stare uszczelki lub elementy. Posiadają one wszechstronne zastosowania - między innymi jako uszczelki samochodowe (motoryzacyjne).

Kolejnym materiałem uszczelkarskim wszechstronnym przeznaczeniu są płyty uszczelkarskie (płyty uszczelkarskie), na przykład temac (). Szeroki wybór grubości tych płyt oraz ich zróżnicowane właściwości umożliwiają bardzo dokładne dobranie do zadania.

W dodatku warto też spojrzeć jakie jeszcze uszczelki okazują się być nam oferowane, ponieważ ma szansę się okazać, że w naszym przypadku świetnie spiszą się uszczelki filcowe, istniejące w różnorakiej grubości i dające nam gwarancję, że wciąż będziemy mogli je dobrze dobrać do naszych potrzeb.

Uszczelki produkujemy przy pomocy wycinarki CNC na podstawie własnej dokumentacji technicznej lub dostarczonej nam przez klienta. W razie potrzeby uszczelki pod głowice wykonane techniką standardową są z jednej strony wzmacniane miekką blachą identyczną z tą używaną w nowoczesnych uszczelkach. Powszechności zastosowania oraz uniwersalności jaką cechują się uszczelki gumowe stanowi jej elastyczność i łatwość dopasowania się do powierzchni właściwie każdego typu. Ze względu na stosunkowo nowoczesny materiał uszczelki w czasie dalszej eksploatacji śrub już się nie dokręca. Uszczelki filcowe znajdują zastosowanie w uszczelnieniach łożysk, zapobiegając wydostawaniu się smaru i wnikaniu do łożyska zanieczyszczeń.

Kolejnym materiałem uszczelkarskim wszechstronnym przeznaczeniu są płyty uszczelkarskie (płyty uszczelkarskie), na przykład temac uszczelki (). Szeroki wybór grubości tych płyt oraz ich zróżnicowane właściwości umożliwiają bardzo dokładne dobranie do zadania. نشانی وبگاه:

مدیریت چاپ و گرافیک علی

با عرض سلام و احترام
اینجانب علی پیمانیان مدیر مسئول و صاحب امتیاز چاپ و گرافیک علی می باشم.
این مجموعه حاصل سالها
  ... (ادامه مطلب)

تماس با ما

درخت اندیشه ات گر به تلاش سبز شود

با عشق و با صداقت پیروزی ات خلق شود

  • خوزستان، اهواز، خیابان 24 متری، نبش خیابان رستگاری، جنب پالاز موکت، طبقه اول
  • 061-32223712 061-32224693
  • alipn95@yahoo.com

کروکی چاپ و گرافیک علی

نحوه پرداخت

شماره کارت :

بانک پاسارگاد   7426-4266-2910-5022

بانک صادرات   1224-7162-6917-6037

بانک ملــــی   5639-2302-9913-6037

کلیه حساب ها به نام علی پیمانیان می باشد